Srpen 2008

Barbie in a Christmas Carol / 2008

25. srpna 2008 v 10:51 | Webmaster Verica |  Kúzelné Vianoce
Barbie a Kouzelné Vánoce - to je hřejivá adaptace klasického příběhu Charlese Dickense plná oblíbených vánočních koled, úžasných módních výstřelků a spousty smíchu! Hlavní hrdinkou filmového příběhu je Barbie jako Eden Starling - krásná, ale sobecká zpěvačka z divadla ve viktoriánském Londýně. A právě Eden se společně se svou namyšlenou kočkou rozhodla, že všichni účinkující zůstanou v divadle i na Štědrý den a budou zkoušet! Dokonce ani její návrhářka kostýmů a kamarádka z dětství Catherine nedokázala Eden vymluvit její hloupý nápad. Nezbývá nic jiného, než aby ji tři velmi nezvyklí vánoční duchové odnesli na fantastickou prázdninovou cestu, na které Eden podlehne kouzlu Vánoc a konečně pochopí, že rozdávat dárky přináší radost. Barbie a Kouzelné Vánoce je oblíbený rodinný film, který si užijete o jakýchkoliv prázdninách!


Aaa tak rozmýšľam, čo tu dať...
A v tom ma napadlo: čo tak niečo zábavné...tak tu to máte:

1, No určite!!!
2, Asi som to nemala robiť !?
3, Ako chce, dostane, čo si zaslúži !!!
4,Odíď, pfff!!! Nechcem ťa vidieť!!!!
5, Možno aj hej....
6,Plosím už nebuďiť!!!!
7,Kúzelné Vianoce :o)
8, Nalíč ma!!! A učeš môjho mucíka!!!!

1. Bleskovka

22. srpna 2008 v 13:58 | Webmaster Verica |  Bleskovky
Diplom získavajú len prví traja:
1.Odetta alebo Clárka?
2.Odettin alebo Clárkin Balet?
3.Princ Daniel alebo Eric?
4.Šaty Odetty alebo Clárky?
5.Ísť do Kúzelného lesa ako Odetta, alebo do Parthenie ako Clárka?
6.Aké meno na diplom a aký obrázok???

Barbie diaries*//*2006

21. srpna 2008 v 16:53 | Webmaster Verica |  Denníčky
Nový školní rok začíná a já doufám, že bude úplně kouzelný! Ráda se scházím se svými nejlepšími kamarádkami, protože máme vždycky co řešit. Hraji na kytaru ve své kapele a vážně nám to šlape(přestože jsme nikdy před nikým nehrály)! Také pracuji ve školní televizi. To je můj úplně největší sen (i když musím vyřizovat ty praštěný záležitosti Raquelle)! Jo a skoro jsem zapomněla - jsem úplná blázen do jednoho moc oblíbeného kluka - on si mne teda ještě nevšiml, ale všimne! Se svým speciálním deníčkem a půvabným náramkem získám odvahu, abych dosáhla všech svých snů.

A ešte jedna Barbie....

Barbie the diamond castle

21. srpna 2008 v 16:51 | Webmaster Verica |  Diamantový zámok

Barbie a Teresa nám vyprávějí pohádkový příběh dvou nejlepších kamarádek Liany a Alexy, které nadevše milují hudbu. Jejich obyčejné životy se ale rázem mění ve chvíli, kdy dostávají kouzelné zrcadlo a poznávají dívku, která je za zrcadlem uvězněna! Aby Liana s Alexou dokázaly svou novou kamarádku zachránit, musí se vydat na nebezpečnou cestu do skrytého diamantového zámku a jejich přátelství podstoupí těžkou zkoušku. Ale díky síle písniček a doprovodu dvou roztomilých štěňátek se dívky se všemi nástrahami společnými silami vypořádají. Navíc poznají, že pravé přátelství je to největší bohatství.Tak tu je zo zadnej strany....
A ešte nejaké obrázočky.....
Toto možno dam na zahlavie....
No tak toto som ešte nevidela....


DON´T COPY !!!


A pls tento NEKOPÍRUJTE!!!!!

Tak krásny obrázoček.... A mimochodom, dneska mám prázdniny, juchú . Kôli chrípke, je riaditeľské voľno a budúci týždeň sú jarnééé!!!
Líbí?

Barbie Mariposa*//*2008

21. srpna 2008 v 16:49 | Webmaster Verica |  Mariposa
Vydejte se společně s Barbie do úplně nového světa, kterému vládnou motýlí víly! Mariposa je krásná motýlí víla, která ráda čte a sní o světě, jenž leží za branami jejího domova v zemi Flutterfield. Bezpečí Flutterfieldu střeží královnina kouzelná poblikávající světélka. Pak ale královnu otráví zlá víla Henna a světla jedno po druhém zhasínají. A tak musí statečná Mariposa a její přátelé vyrazit na cestu za hranice bezpečného města, aby společně nalezli protilátku, která by královnu zachránila. Přidejte se k motýlím vílám na jejich vzrušujícím dobrodružství, které všechny jednou provždy změní!
Motýlia víla...

..a Henna....
Čo tam asi je ?
Idem hádať :

1, Birthday Girl - Narodeninové dievča (asi nejaká priručka).
2, Zošity alebo samolepky.
3, Taška, osuška alebo vankúšik.

A čo tam nájdeš ty ???

Barbie Fairytopia Magic of rainbow*//*2007

21. srpna 2008 v 16:37 | Webmaster Verica
Připojte se k Barbie v roli Elviny, jež se ve zbrusu novém dobrodružství z Fairytopie společně s roztomilým zvířátkem jménem Bibble vydává do pohádkové školy v nádherném Křišťálovém paláci. Potkává se tady s dalšími malými učedníky, kteří se podobně jako ona připravují na každoroční přílet jara a učí se vykouzlit první duhu roku. Zlá Laverna jim to ale chce překazit a uvrhnout Fairytopii na dlouhých deset let do kruté zimy. A tak se Elina se svými přáteli musí naučit spolupracovat, protože "v jednotě je síla". Ale budou dost silní na to, aby Lavernu přemohli a přivedli duhu opravdu k životu?


Barbie as The Island princess

21. srpna 2008 v 16:33 | Webmaster Verica |  Princezná ostrova
Je čas vydať sa s rozprávkou Barbie Princezná z ostrova na plavbu za dobrodružstvom v celovečernom filmovom muzikále, ktorého súčasťou je aj deväť úplne nových fantastických piesní. Keď bola Rosella ešte malé dievča, stoskotala na ostrove a naučila sa tam rozprávať sa a spievať s rodinou milých zvieratok: červenou pandou menom Sagi, pávom Azulom a sloníčaťom Tikou. Ale potom ich tropický raj našiel princ Antonio a Rosellu prepadla túžba spoznať prvdu o svojej minulosti. Preto s princom odchádza do jeho zámku. Spoločne so svojími zvieracími priateľmi skúma nástrahy civilizácie a naviac odhalí zlý plán na ovládnutie kráľovstva. Na konci, ktorý každého zahreje pri srdci, Barbie Princezná z ostrova dokazuje, že s láskou sú zázraky na dosah.

No zase Rosella....príprava na kráľovský ples...
...no niekto nechce dopustiť aby sa Ro zamilovala do princa Antonia....!Arianna!..
...ale itak jej to nevyjde...


Barbie in The 12 Dancing Princess / 2006

21. srpna 2008 v 16:28 | Webmaster Verica |  12 tancujúcich

Panenka Barbie opět ožívá v nové pohádce z americké produkce. Krásný muzikálově laděný příběh nás zavede do zámku, kde žije princezna Genevieve (Barbie) se svými jedenácti sestrami a hodným tatínkem králem. Jak to již v pohádkách občas bývá, maminku už nemají a tak se tatínek rozhodne pozvat na výchovu svých dcer svou příbuznou vévodkyni Rovenu. Tato zlá žena pozvání příjmá s jediným úmyslem - zbavit se rychle pana krále a sama vládnout celému království. V tom jí vytrvale pomáhají její sluha a její cvičený opičák Brutus. Princezny zažívají zlé časy a jediným únikem je pro ně nově objevený magický svět kouzel, kde se jim plní všechna jejich přání.
Film provázejí četná taneční vystoupení princezen a krásná hudba. Předlohou pro baletní čísla princezny Genevieve se stala primabalerina baletu New York Maria Kowroski, která spolupracovala už na prvním filmu o Barbie - Barbie v Louskáčku.Zlaučké:D

Trochu som sa pohrala, dúfam že sa vám môj obrázok Genevieve páči:)

1, Krásny kráľovkský pár, ale kráľovná je už len na obraze....
Tak sa Vás pýtam, ktorá z 12 tancujúcich princezien sa najviac podobá na ich maminku...
Píšte komentíky.
Ja si osobne myslím, že je to Ashlyn.
2, A ešte si všimnite (ja myslím, že ste si to už aj všimli) , že v tej dobe sa nosili veľmi podobné účesy. Preminger a kráľ Randolph - ofina je vyčesaná dohora a vo vlasoch mašľa.
Nie je to úplne rovnaké, ale predsa sa podobajú....

3, Princezná sa tu učí z princezninej etikety chovania (aspoň tak vyzerá tá knižka,) lenže ona by to už mala mať v malíčku.
Môže to byť aj iná kniha, ale prečo by na nej potom bola korunka.? Žeby román o princeznej?
Obyčajné predmety, ktoré sa učila : matematika, dejepis, fyzika, by potom museli vydávať knihy zvlášť pre princeznu, aby na nich bola korunka. Ale veď aj to bolo možné. Domyslite si to samy.

Ehm, myslím, že tieto princezny už dokonale poznáte. A myslela som si to aj ja. Ale niečo sa predsa len nájde. Krásny článok o každej princeznej, o jej povahe, výzore, záľubách a obľúbenom kameni či kvete x)

------------------------------------------------------------------------------

Postavy:
Princezná Ashlyn - Najstaršia z princezien. Je veľmi podobná svojej matke. Má mierne hnedú pleť a dlhé hnedé vlasy. Nosí cyklaménovo-ružové šaty. Obľúbený kvet je muškát a obľúbený kameň je granát. Je najmúdrejšia a hrá na všetky druhy dychových nástrojov vrátane priečnej flauty.
-----Kliknite na celý článok------

Barbie Fairytopia Mermaidia*//*2006

21. srpna 2008 v 16:19 | Webmaster Verica
V pokračování filmu Barbie Fairytopia putuje Elina (ztvárněna panenkou Barbie) do Mermaidie, aby zachránila svého přítele - mořského prince Nalu. Prince někdo unesl, když se pokoušel nalézt místo, na kterém rostou zvláštní plody. Jejich účinky by z Laverny udělaly nejmocnější bytost celé Fairytopie - dokonce mocnější než je samotná Enchantress! Teď je na Elině, aby tomu zamezila. Ale sama to nedokáže. Bude potřebovat pomoc tvrdohlavé mořské panny Nori. Ta ale cizákům nedůvěřuje a s Elinou nechce mít nic společného. Přesvědčit Nori není snadné, ale Elinu čeká ještě mnoho jiných překážek. A k záchraně samotného Nalu bude možná muset obětovat i to nejdůležitější: její vlastní křídla. Podaří se jí to nebo Fairytopia padne jednou provždy do rukou Laverny?

Barbie Fairytopia*//*2005

21. srpna 2008 v 16:17 | Webmaster Verica |  Fairytopia
Za barevnou duhou v pohádkovém světě Fairytopia žije Elina, krásná květinová víla, která by si moc přála mít křídla. Elina bydlí ve velkém květinovém domečku na Kouzelné louce. Spolu s ní tu žije také Bibble, trochu svérázná, ale jinak roztomilá pýchavka. Jednoho dne se Elinin domeček rozestůně a její vílí kamarádky ztratí schopnost létat! Elina sebere všechnu odvahu a vydá se na fantastickou cestu za ochránkyní všech víl, Azurou, která jediná může pomoci. Cestou potká spoustu pohádkových bytostí, projde mnoha zkouškami a pozná, co je to opravdové přátelství. Ale copak může jedna víla bez křídel zachránit celou Fairytopii?

Veľmi pekný obrázok...Azura učí Elinu a Sunburst Luminiscenciu.
Pekný prehľad podôb Eliny od jednotky po trojku...

Hodia sa k sebe...možno raz aj:o)
A nádherné obrázky k traileru...až na ten posledný...hehGlee...
Lumina...
Sunburst...
Schummer...
Azura:

Kúzelnica...
Ostatných nemám. A šete jeden obrázok Hyuea:

A víl...

Barbie the princess and the pauper*//*2004

20. srpna 2008 v 15:23 | Webmaster Verica |  Princezná a krajčírka
Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka BARBIE v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se BARBIE představí ve dvojroli jako PRINCEZNA a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy je všetečná, trochu excetrická a po vzdělání toužící PRINCEZNA Anneliese uvězněna a její dvojnice, ŠVADLENKA Erika, se ji pokusí zachránit. Dokáže Erika zahrát PRINCEZNU a přelstít jejího věznitele, zlého Premingera? A jak to dopadne s princem Dominikem, který se do Eriky zamiluje, protože ji považuje za PRINCEZNU Anneliese?
Tie ostatné Barbie si nevšímajte:) ale sú pekné!


No nie sú nádherné???
a Erika...

Sú už dosť známe, ale presa ich sem dám..sú to Erika a Annelise...

Láska....

A spev....


A zas láska..

Tak túto slúžku určite poznáte, je oddaná svojej Anneliese a neviem čo všetko by pre ňu obetovala...
Bábika, ken a shelly k filmu princezna a krajčírka v svadobných šatách...


Barbie Magic of Pegasus*//*2005

20. srpna 2008 v 15:19 | Webmaster Verica |  Kúzlo pegasa
Princezna Barbie se představuje ve svém prvním originálním pohádkovém filmu Barbie a kouzlo Pegasu.Princeznu Anniku čeká velké dobrodružství. Zlý čaroděj Wenlock ji chce za ženu,princezna se ale před ním s pomocí svého nového přítele - okřídleného koníka Brietty - ukryje do Království v oblacích. Wenlock za trest promění Anničinu rodinu v kámen a princezna má pouhé tři dny na zlomení kouzla. Na své pouti pozná Annika nové přátele a společně s nimi vstoupí do zakázaných lesů, bude bruslit v ledových jeskyních a vzlétne vysoko nad oblaka. To vše proto, aby získala kouzelnou hůlku světla a s její pomocí přemohla zlé čarodějovo kouzlo. Ve filmu zazní kromě jiných skladeb také Beethovenova Šestá symfonie.


To vyzerá na samolepky....
// sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: 'ffffff', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: 'ffffff', ctext: 'ffffff', curl: 'ffffff', simg: 1 }); //

Barbie as Rapunzel

20. srpna 2008 v 15:15 | Webmaster Verica |  Ruženka

Oblíbená BARBIE přichází jako krásná RůŽENKA s kouzelným příběhem o cestě za láskou a za svým vysněným princem. Před dávnými a dávnými časy, v době kouzel a draků, žila roztomilá a umělecky nadaná sedmnáctiletá dívka s těmi nejkrásnějšími vlasy na světě. Říkalo se jí RůŽENKA. Ale její život nebyl lehký, protože sloužila u mocné a žárlivé čarodějnice Gothel. Ta ji jednoho dne zanechala v hlubokém, zapomenutém lese strážit hrozným drakem Hugo a obklopila ji začarovanou skleněnou stěnou. Kouzlem osudu ale RůŽENKA objeví kouzelný štětec a s jeho pomocí přinese mír dvěma rozhádaným královstvím, odhalí skryté podvody a nakonec získá lásku pohledného prince Stefana. To vše by ale nezvládla bez své kamarádky Penelope, poslední ze strašných draků! Ústřední píseň k filmu nazpívala Samantha Mumba a hudbu nahrál Londýnský symfonický orchestr. BARBIE RůŽENKA ukazuje, že láska a fantazie mohou proměnit celý svět…


Nádherná knižka, tak hoc som už túto rozprávku videla a máme ju na dvd, rada by som si ju prečítala aj v knižnom podaní...Barbie of Swan lake

20. srpna 2008 v 15:13 | Webmaster Verica |  Labutie Jazero

Podle oblíbené pohádky a se skvělou hudbou Čajkovského, Barbie vystupuje v roli Odette, mladičké dcery pekaře, která se vydává za jednorožcem do Začarovaného lesa. Zlý kouzelník Rothbart chce zničit svou sestřenici, královnu víl, a zmocnit se lesa, proto promění Odette v labuť. Královna víl zmírní kouzlo a Odette může být v noci člověkem a ve dne labutí. Odette ví, že úkol, který má před sebou je těžký, ale cítí, že zachránit Začarovaný les před Rothbartem je jejím osudem. Ale jak to může mladá dívka - vyzbrojená jen svou odvahou, laskavostí a vtipem - dokázat? Zvláště, když se do ní zamiluje pohledný princ Daniel?Nooo...veľmi pekný obrázoček elfov....
...ale všade musí byť aj trochu zla...
....no keď do Kúzelného lesa príde Odetta...
...spolu so svojím princom Danielom.....
...a s malou pomocou FairyQueen....
...premôžu všetko zlo.

Barbie in Nutcracker

20. srpna 2008 v 15:05 | Webmaster Verica |  Luskáčik
Panenka BARBIE poprvé ve filmu - jako kouzlem ožije díky ohromující počítačové animaci v moderní adaptaci klasické pohádky E.T.A. Hoffmanna. Pohádkový příběh začíná, jakmile Clare (BARBIE) dostane darem od své tetičky krásného dřevěného LOUSKÁČKA. V noci, když Clara spí, LOUSKÁČEK obživne, aby odrazil útok zlomyslného myšího krále, který vrthl do pokoje. Clara se probudí a pomáhá LOUSKÁČKOVI ubránit se zlému myšákovi.Ten ji za trest začaruje do malé podoby. Clara s LOUSKÁČKEM společně zažije neobyčejná dobrodružství na cestě ke skutečné princezně Sugarplum, která jediná může kouzlo zlomit a vrátit jí původní podobu.

Môj úbohý Luskáčik....
Ty zlý Myší král!!!
Zasnená Klárka....
Môj výrobok...
Takže 1. Barbie filmík...nic moc ale ja v ňom i tak vidím to jeho čaro a kúzlo xD
Ja myslím, že sa podaril xD Ha, už som úplne zbláznená do toho smajlíka xDxDxD!!!!
Sorry, ale mne tak automaticky lezie ruka. Je málo článkov, kde ho nenatisnem xD